Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konyaaltı Belediyesi Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya programı kapsamında, bu yıl 8’incisi düzenlenen Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı gezdi. Konyaaltı Belediyesi’nin yeni inşa ettiği Kongre ve Fuar Merkezi’nde açılan Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nı gezen Kemal Kılıçdaroğlu’na Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’te eşlik etti.

Stantlarda kitapları inceleyen Kemal Kılıçdaroğlu, bazı yazarlarla da el sıkıştı. Çocukları öpen, vatandaşlarla kucaklaşan Kılıçdaroğlu, Doğan Yayınevini de ziyaret etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da bu stantta yazdığı kitabı Kılıçdaroğlu’na hediye etti.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Muhittin Böcek kendisine çiçek takdim ederek teşekkür etti. Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi tarafından 9 ay gibi kısa bir süre içinde yapımı tamamlanan Fuar ve Kongre Merkezi hakkında de Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgi verdi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, son derece modern inşa edilen Fuar ve Kongre Merkezi’nde ilk etkinliğin kitap fuarı olmasının da son derece anlamlı olduğunu söyledi.