24 Kasım Cuma günü Konyaaltı Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan 8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, ziyaretçi akınına uğradı. Bir hafta içersinde on binlerce kitap sever sevdikleri yazarlarla buluştu.

 

Fuarda kitap severleri Belediye standında karşılayan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ziyaretçilerle tek tek ilgileniyor. “Antalya Konyaaltı Kitap Fuarımız 8 yaşında” diyen Başkan Muhittin Böcek, 9 ay gibi kısa bir süre içinde yapımı tamamlanan Konyaaltı Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan fuarın Antalyalılardan büyük ilgi gördüğünü söyledi. 130’un üstünde yazarın katılacağı Fuarın 3 Aralık Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacağını dile getiren Muhittin Böcek, Fuarın ilk bir haftasında on binlerce kitap severi sevdikleri yazarlar ile buluşturduklarını kaydetti. Son olarak Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı da Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nda yazar olarak ağırladıklarını dile getiren Başkan Böcek, Lavinya’nın Aşkal İmtihanı kitabının yazarı Ümit Uysal’ı bir kez daha tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. 2-3 Aralık günlerinde yine bir birinden değerli yazarları Fuar alanında ağırlayacaklarını belirten Başkan Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları Fuarı ziyaret etmeye davet etti.

  1. 2 Aralık Cumartesi günü İsmail Saymaz, Çağla Aktürk-Okan Yiğit, Hasan Ali Toptaş, Işık Öğütçü, Elfin Tataroğlu, Tarık Çelenek, Saygı Öztürk, Ergun Poyraz, Aslı Karabulut, Asude, Kahraman Tazeoğlu, Ayşe Kulin, Naim Babüroğlu, Ümit Zileli, Mavisel Yener, Mastafa Balbay, Can Ataklı, Enver Aysever, Burcu Bahar, Sinan Meydan, Ahmet Yavuz

3 Aralık Pazar günü Ayşe Kulin, Ahmet Ümit, Suat Suna, ersan Şen, Tuncay Özkan, Gürkan Hacır, Ergun Poyraz, Burcu Bahar, Can Ataklı, İrfan Detğirmenci, İhsan Eliaçık, Nagihan, Koray Yersüren, Hakan Aydın, Ümit Zileli, Emre Gül, Buse Pendaz, Fikret Eroğlu, Murat Tavlı, Naim Babüroğlu.